قوانین و مقررات

" فروشگاه هیدرولیک پنوماتیک سیدبرقی " جهت ارائه خدمات بهتر و رضایت خاطر و  آسودگی مشتریان محترم، ضمانت بازگشت 7 روزه کالا را ارایه می نماید.

شرایط ضمانت بازگشت :

  1. متفاوت بودن کالای ارسالی با کالای سفارشی ثبت شده
  2. کامل نبودن لوازم
  3. شکستگی و معیوب بودن

 

برای ارائه خدمات شایسته تر، در صورت مشاهده هر یک از عیبهای ذکر شده سریعا با " خدمات پس از فروش " فروشگاه تماس گرفته و سپس کالا را با رعایت موارد زیر به آدرس دفتر مرکزی ارسال فرمایید .

 

روش ارسال کالا :

  1. قبل از انجام هر اقدام با " واحد امور پشتیبانی ( خدمات پس از فروش ) " تماس بگیرید .
  2. جهت برگشت کالا بایستی کارتن اصلی کالا و لوازم جانبی به همراه فاکتور بسته بندی شده و سپس ارسال فرمایید .
  3. تمام مشکلات و یا مغایرتها را در کاغذ جداگانه ای نوشته و داخل کارتن کالا قرار داده و از نوشتن روی کارتن اصلی و فاکتور خودداری کنید .
  4. هرگونه مخدوش کردن کالا ، کارتن ، کارت گارانتی ، کارت بیمه و لوازم جانبی امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
  5. بعد از دریافت کالا بررسی های لازم توسط کارشناسان کالا انجام شده و نتیجه به اطلاع مشتری رسانده میشود.
  6. بعد از بررسی توسط کارشناسان، کالای مورد نظر تعویض گردیده و رایگان برای مشتری فرستاده می شود .

"فروشگاه آنلاین سیدبرقی" تمام تلاش و دقت خود را جهت ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، انجام می‌دهد. علی ای حال، چنانکه موجودی محصولی در فروشگاه آنلاین سیدبرقی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق لغو کردن آن سفارش و یا برگشت وجه سفارش برای فروشگاه آنلاین سیدبرقی محفوظ بوده و یا مشتری در عوض کالای تمام شده، می تواند محصول جایگزین دیگری را سفارش دهد.


– در صورت بروز اشکال در فرایند نهایی سبد خرید مانند تمام شدن موجودی کالا یا انصراف دادن مشتری از خرید، مبلغ  پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.


– در صورت ایجاد هرگونه خطا نسبت به درج قیمت  و ارزش ریالی کالاهای موجود در فروشگاه ، حق بی اثر نمودن سفارش و خرید انجام گرفته توسط مشتری، برای فروشگاه محفوظ بوده و فروشگاه سیدبرقی در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری برگشت مینماید و مشتری با ورود به فروشگاه آنلاین سیدبرقی میپذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

 

بازخوردها